Системи скляних огорож Framex Glass-Line

FRAMEX – ШВИДКО. ПРОСТО. БЕЗПЕЧНО.

Клемні огорожі

Застосування клемних огорож

Клемні огорожі Framex використовуються для огорожі балконів, терас, розмежування території всередині та зовні приміщення. Доцільно встановлювати скляні клемні огорожі Framex Glass-line у місцях, де можливе велике навантаження на конструкцію.

Профільні огорожі

Застосування профільних огорож

Профільні системи огорож Framex Glass-line рекомендовано застосовувати в місцях, де виключено велике навантаження на конструкцію або передбачено парапет. Використовуються для огородження балконів, терас, розмежування території всередині та зовні приміщення.

Скляні огорожі Glass-line

Framex Glass-line – система скляних огорож, яка відповідає сучасній та актуальній архітектурній тенденції: прагненню до легкості, прозорості, невагомості конструкції. Призначена для установки як на особливо ударонебезпечних об’єктах, так і в рамках елегантних архітектурних проектів, які потребують особливої ​​легкості і широти огляду.

Декорування профілю

порошкове фарбування

_____

Якісне фарбування перил та декоративних елементів порошковим методом у будь-який колір за шкалою RAL.

Framex - якість за будь-яких обставин

Системи скляних огорож Framex Glass-line – найкраще рішення для сучасних дизайнів. Цілісноскляні конструкції стильно доповнять інтер'єр та екстер'єр як приватного будинку, так і комерційного об'єкту.

Переваги Framex Glass-line:

Серед наших партнерів

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом
і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте