Віконно-дверна фурнітура для алюмінієвих конструкцій

Framex – фурнітура від світових лідерів ринку

Віконно-дверна фурнітура світових лідерів ринку

Ми пропонуємо комплекс професійних рішень для виробництва ексклюзивних світлопрозорих конструкцій

Фурнітура для алюмінієвих вікон

Поворотно-відкидні механізми

Служать для поворотного відкриття та відкидання стулки, а також дають можливість встановити режим провітрювання.

Ручки

Віконна ручка – це невід’ємний елемент фурнітурної комплектації, який піддається інтенсивним навантаженням, що, у свою чергу, сильно впливає на комфортність експлуатації вікна. Ручка повинна забезпечувати не лише функціональність, а й відповідати загальному естетичному вигляду вікна, яке доповнює інтер’єр всього приміщення.

Віконні петлі

За допомогою стулки надійно кріпляться до рами. Також петлі для алюмінієвих вікон допомагають рівномірно розділити механічне навантаження та зберегти геометрію вікна.

Шпінгалети

Віконний шпінгалет призначений для замикання допоміжної стулки штульпового вікна.

Фурнітура для алюмінієвих дверей

Ручки

Ручки для дверей із алюмінієвого профілю. Вони представлені великою різноманітністю розмірів та форм. Ручки призначені не тільки для закривання або відкривання дверної конструкції, але й мають декоративну функцію.

Дверні петлі

Елемент кріпильної фурнітури, за рахунок якої двері можуть відчинятися і зачинятися. Дверні петлі від Framex міцні та витримують значні динамічні навантаження.

Шпінгалети

Призначений для встановлення у вертикальних типах алюмінієвих дверних систем. Служить для зачинення допоміжної стулки дверей. Може встановлюватись як на лівій, так і на правій стулці.

Замки дверні

Призначений для установки в алюмінієвих системах дверей всіх типів. Може встановлюватися як на лівих, так і на правих дверях і має той самий механізм приводу.

У вас виникли додаткові питання?

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex

Compare listings

Порівняйте