Петлі

Framex – фурнітура від світових лідерів ринку

Петля Dr. Hahn Rollenband AT R7511AT00 трисекційна дверна роликова

Діаметр петлі DR. HAHN Rollenband AT всього 20 мм при висоті 200 мм, що повністю відповідає вибагливій уяві забудовників та архітекторів щодо непримітного та стриманого дизайну дверних петель в об’єктному чи житловому будівництві.

Роликова петля Rollenband AT є системною і може бути використана з алюмінієвою системою дверного профілю FT 72. Виготовлена з алюмінію та цинкового сплаву і має дуже високу антикорозійну стійкість.

Регулювання петлі здійснюється в шести напрямках і відбувається всередині петлі. Петля поставляється в попередньо зібраному вигляді, що дозволяє здійснити її швидкий і нескладний монтаж.

Петлі використовуються для дверей, що піддаються частому і великому навантаженню та мають масу 180 кг (3 петлі). Пройшли тестування на 200 000 циклів. Придатні для протипожежних дверей (EN 1634-1). Надають дверним конструкціям підвищених протизламних якостей.

 1. Привабливий дизайн

  завдяки витонченому округлому контуру петлі діаметром всього 20 мм.

 2. Довговічність

  завдяки цільному шарнірному стержню із нержавіючої сталі.

 3. Відсутнє зміщення контуру петлі

  процес регулювання відбувається всередині корпусу.

 4. Незмінний зовнішній вигляд контуру петлі

  завдяки закритому монтажному пазу.

 5. Широка гама кольорів

  будь-які кольори за шкалою RAL та анодовані тони.

 6. Плавне регулювання по горизонталі

  без зміщення роликового контуру петлі та без послаблення затяжки кріпильних гвинтів (± 1,5 мм) - в залежності від монтажної ситуації діапазон регулювання може бути зменшений.

 7. Шарнірна втулка

  із високоякісного спеціального матеріалу не потребує обслуговування.

 8. Плавне регулювання по вертикалі

  однією людиною (± 3 мм).

 9. Регулювання притиску

  ущільнювача поворотом шарнірної втулки ± 0,3 мм.

 10. Допустима вага стулки до 180 кг (3 шт.)

  в залежності від конструктивних особливостей профілю та умов, за яких буде використовуватися дверна петля.

Петля MONZA для профілів з європазом (з пазом 14x18 мм)

Двосекційна петля підходить для дверей, виготовлених із віконних профілів. Корпус та закладні пластини виготовлені з екструдованого алюмінію, регульована втулка – з Delrin®, вісь та гвинти – з нержавіючої сталі, ковпачки – з нейлону. Поставляється повністю у зібраному вигляді із заставними пластинами. 

Можливе регулювання по горизонталі (+/- 2мм) та вертикалі (0/+4мм) при закритій стулці, регулювання на притиск (+/- 0,5мм) шляхом повороту втулки.

Встановлюється безпосередньо в пази на профілі за допомогою контрпланки, що постачається у змонтованому вигляді, без необхідності механічної обробки, а на стулці фіксується за допомогою шурупів.

Петля ALAKS дверна фальцева HN-3302 (14мм)

Двосекційна петля підходить для дверей, виготовлених із віконних профілів. Корпус та закладні пластини виготовлені з екструдованого алюмінію, регульована втулка – з нейлону, вісь та гвинти – з нержавіючої сталі, ковпачки – з нейлону.

Поставляється повністю у зібраному вигляді із заставними пластинами. Можливе регулювання по горизонталі (+/- 0,7мм) і регулювання на притиск (+/- 0,3мм) шляхом повороту втулки.

Встановлюється безпосередньо в пази на профілі за допомогою контрпланки, що постачається у змонтованому вигляді, без необхідності механічної обробки, а на стулці фіксується за допомогою шурупів.

Лінійка профільних віконно-дверних систем з алюмінію Framex

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом
і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте