Розсувні алюмінієві системи

Framex – якість за будь-яких обставин

Розсувні системи з алюмінію

Сучасні великогабаритні світлопрозорі конструкції, які втілюють в собі легкість, функціональність, надійність і естетичну красу. Алюмінієві розсувні системи – це вдала комбінація алюмінію та моноскла або алюмінію і склопакета.

Стулки алюмінієвих розсувних систем, рухаючись паралельно в одній площині, при відкриванні зсуваються одна за іншу. Така система передбачає можливість установки розсувної конструкції від «стелі до підлоги» і від «стіни до стіни».

Розсувні системи з алюмінію можна виготовити набагато більшого розміру, ніж розсувні системи з ПВХ – в цьому їх головна перевага. Алюмінієві розсувні конструкції можна пофарбувати в будь-який з кольорів за шкалою RAL. Також вони можуть мати різну текстуру, імітуючи цінні породи дерева.

Розсувні системи з алюмінію бувають:

Розсувна система з алюмінію у відкритому стані забезпечує повну свободу дій, комфорт, безпеку і естетичну красу. Доцільно для зовнішнього скління встановлювати алюмінієві розсувні системи при м’якому кліматі, наприклад, в південних регіонах України або на неопалюваних балконах.

Декорування профілю

порошкове фарбування

_____

Профіль виготовлений з первинного алюмінію 6063, можливість фарбування порошковим методом у будь-який колір за шкалою RAL.

Framex довідник

ваш помічник у виборі

Безпека вікон

Вікна повинні відповідати міжнародним класам безпеки. З Framex ваші вікна будуть не тільки найвищої якості, але і убезпечать будинок від незаконного проникнення.

Панорамні вікна

Зітріть кордони між будинком і природою. Активний рух транспорту, краплі зливи, сніг, птахи – все відкривається перед вами. Станьте учасником активності.

Основні особливості алюмінієвих систем

Популярність застосування алюмінію для віконно-дверних конструкцій стрімко зростає, оскільки алюміній не тільки виглядає сучасно та стильно

Декоративні стекла

Елегантні склопакети з декоративним склом нейтрального відтінку – це виразне художнє рішення для інтер’єру або фасаду будівлі. Палітра стекол для вікон Framex.

Оберіть краєвид з вікна і прикрасьте його Framex

Вікна з ламінованого ПВХ профілю надають інтер’єрам елегантності, затишку і натуральності.

«Профільні системи сертифіковані на відповідність вимогам нормативної документації України та успішно пройшли випробування в Інституті віконних технологій Розенхайма (Німеччина)»

Серед наших партнерів

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом
і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте