Шоу-рум TM Framex

Ідеальне місце для демонстрації досягнень TM Framex у виробництві профільних систем із ПВХ та алюмінію, а також для вашого натхнення

Київський шоу-рум TM Framex

У шоу-румі TM Framex можна випробувати та перевірити роботу діючих зразків із профільних систем TM Framex: дверей з алюмінію, ПВХ конструкцій, розсувних терасних дверей. Відчути, як працює фурнітура, дослідним шляхом переконатися в якості продукції TM Framex.

TM Framex прагне створити для вас усі умови, щоб наочно та максимально доступно продемонструвати можливості професійних рішень для виробництва ексклюзивних світлопрозорих конструкцій.

У шоу-румі м. Київ TM Framex представлені вікна та двері, вхідні та вітражні групи у спорудах.

Завітайте до шоу-руму TM Framex просто так! Подивитися та надихнутися сучасними технологіями в дії!

Смілянський шоу-рум TM Framex

Шоу-рум м.Сміла TM Framex — ідеальне місце для демонстрації передових рішень у сфері ПВХ та алюмінієвих профільних систем!

У нашому шоу-румі ви зможете особисто перевірити та оцінити роботу наших продуктів. Ми створили умови для максимально зрозумілого та наочного вивчення професійних рішень у виробництві світлопрозорих конструкцій. Наш асортимент представлено алюмінієвими та ПВХ – віконними, дверними, розсувними та фасадними системами, що ідеально закриють запит в будівництві та дизайні для різних типів споруд.

У шоу-румі м. Сміла представлені:

Конструкції з віконно-дверної ПВХ-системи Framex 71

Конструкції з алюмінієвих віконно-дверних систем

Конструкції з розсувних систем

Конструкції зі стійково-ригельної фасадної алюмінієвої системи

Cонце- та Вітрозахисні системи

Запрошуємо відвідати нас за адресою: Черкаська обл., м.Сміла, вул. Мазура 24/7, щоб разом з нами знайти оптимальні рішення для вашого проєкту.

Який бажаєте відвідати шоу-рум?

залиште заявку на візит

  Серед наших партнерів

  У вас виникли додаткові питання?

  Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом
  і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

  Compare listings

  Порівняйте