Ламінація вікон і дверей ПВХ

39 ламінацій
Антрацит
Золотий дуб
Горіх
Темний дуб

Сучасні тенденції

Минає час, змінюються погляди на інтер’єр приміщень, відповідно, змінюється технологія виготовлення вікон і дверей. Зараз все більшої популярності в цьому сегменті набирають ламіновані вікна. Великим попитом користуються імітовані малюнки під антрацит, золотистий дуб, горіх і темний дуб.

Переваги вікон з ламінуванням

Збільшення терміну
експлуатації
Підвищення стійкості до атмосферних опадів

Сталість глянцю або кольору плівки. Під час використання вона не тьмяніє і не вигоряє

Захист поверхні пластику від механічних пошкоджень

Bиди ламінації

Одностороння ламінація

Внутрішня. 

Кольорова плівка накладається тільки на одну сторону виробу, а друга половина залишається білою. Внутрішню ламінацію віконних блоків вибирають в тому випадку, коли потрібно доповнити інтер’єр кімнати.
Тут можна зробити акцент на єдиній текстурі дерева, наприклад, загальний малюнок дуба на лінолеумі, обробці меблів і віконного пакета, в тому числі і віконної рами.

Зовнішня. 

Якщо будинок знаходиться в історичній частині міста або це приватний будинок, де білий колір пластику буде порушувати загальний баланс кольорового дизайну, то застосовують зовнішнє ламінування.

Двостороння ламінація

Ламінація накладається тільки на профіль всередині і зовні. А торець при цьому залишається без змін.

Сучасні технології дозволяють вибирати вікна з різним двостороннім ламінуванням. Наприклад, всередині вікна будуть кольору антрацит, а зовні – під колір дуба, приймаючи єдиний колір під загальний фасад будинку.

Типи ламінації пластикового вікна

Ламінування вікон – це технологія виготовлення декоративних конструкцій шляхом нанесення на поверхню пластикового профілю ПВХ плівки, яка повністю приховує пластикову поверхню. В даний час Framex використовує плівки 39 відтінків з різними малюнками розрізу дерева, а також кольорові плівки, які розрізняються одна від одної за кольором і характерними властивостями.

Галерея

Матеріали довідника

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте