Академія Framex

Професійне навчання є одним з істотних чинників розвитку будь-якого підприємства, співробітника. Framex пропонує навчальну програму з продуктів, монтажу та розрахункових програм.

Framex – якість за будь-яких обставин.

Наші спікери

Технічний директор TM Framex

Новатор складних технічних рішень. Має багаторічний досвід у створенні та вдосконаленні систем з алюмінію, впровадження розрахункових програм. Під його пильним керівництвом реалізовано понад 100 успішних проектів.

Слідкує за новими рішеннями та тенденціями в АЛЮ середовищі. Організовує та проводить навчальні семінари у програмі LogiKal, Курбацький.

З брендом Framex вже 12 років. Захоплюється фотографією та велотуризмом.

«Найбільше мене надихає результат роботи, коли бачиш після виконаних завдань позитивні зрушення та досягнення значущих цілей. Надихають люди, які не тільки досягають високих результатів, а й отримують задоволення від своєї роботи» - говорить Дмитро

Керівник відділу з продажу алюмінієвих профільних систем

В продажах із кінця 2006 року. З наснагою реалізує свої навички та потенціал, передаючи їх своїй команді. Завжди ставив собі цілі вище досяжних, але це не заважало їх досягати!

Максим називає себе незручним керівником, але досягаючим визначних результатів. Завжди намагається розвивати та модифікувати комунікацію різними новими техніками. В основі його розуміння взаємодії завжди закладено партнерство.
Важлива цінність – репутація, вона третє крило, котре відкриває «приховані краєвиди».

З Framex три роки, за які відділ виріс із 8 менеджерів до 14 експертів своєї справи, збільшивши обороти втричі.
Фасилітатор-кредо Максима:

«Це не лише організація та потрібні дії, слова – це саме необхідні конкретно зорієнтовані рухи в заздалегідь обраному напрямку, а головне –всією командою. Я завжди руйнував звички і не лише свої, виходячи за рамки, бо саме там наше зростання та потенціал!»
«Обожнюю контактні види спорту та легку атлетику, особливо біг. На самоті зі своїми думками і розраховуючи на себе, опанувати відстань та перевірити свої можливості. Слухаю виключно рок – від класичного до сучасного. Відпочиваю активно, а саме: туризм та можливість відвідувати інші країни, спілкуватися з різними людьми.
У житті все просто: хочеш чогось досягнути – плануй та дій, можливо, не одразу, але поступово, отримуючи результат, ти досягнеш бажаного» - говорить Максим

Комерційний директор TM Framex

Після закінчення університету розпочав свій кар’єрний шлях у компанії з 2012 року.

Своєю енергійністю мотивує та заряджає на постійні поліпшення та розвиток усі напрямки діяльності компанії.

Запускає з нуля нові торгові напрямки. Організовує створення нових товарів від етапу аналізу ринку до їх установки на перший об’єкт. Вибудовує та оптимізує процеси як між відділами, так і всередині комерційного департаменту. Третій рік активно впроваджує методологію Лін у компанії (Hoshin Kanri Strategy, Project management, Prodact and Process Development, Lean Sales). Бере участь у маркетинговому просуванні бренду та його позиціонуванні на ринку. Здійснює постійне менторство та індивідуальний коучинг для співробітників.

Найважливішими цінностями Олександра є:

Улюблена цитата: «Викресліть слово «неможливо» зі свого словника! Викресліть раз і назавжди!» На цьому грунтується кожна дія як команди, так і самого Олександра.

Олександр впевнений, що це лише початок великого шляху компанії і що попереду на команду Framex чекають великі успіхи та високі досягнення. У вільний час захоплюється футболом, бігом та читанням бізнес-книг.

Заступник начальника відділу по формуванню товарного асортименту

Формуванням товарного асортименту алюмінієвих профільних систем Framex займається з 2018 року.

Переконана, що у час перенасичення ринків креативність є запорукою конкурентоспроможності підприємства. Потреба у генерації нових ідей проявляється у всіх сферах управлінської діяльності. Розвиває в собі і цінує в колегах самостійність, вміння нестандартно, творчо підходити до виконання своїх функцій, бажання і вміння приймати рішення та брати на себе відповідальність.

За 5 років з Framex під її керівництвом сформовано асортиментний ряд віконно-дверних та фасадних алюмінієвих профільних систем. В асортиментному портфелі компанії з’явились нові системи Framex FT72, Framex 38 та Framex 46M.

Завдяки щоденній кропіткій праці Оксани та її команди по вивченню нових тенденцій ринку, діючі віконно – дверні та фасадні системи оновлюються та доповнюються новими технічними рішеннями.

Нові ідеї черпає на ринках Європи та Туреччини, а також під час відвідування виставок та конференцій в Україні та країнах Європи. Постійно веде роботу з існуючими та веде пошук нових постачальників для формування товарного запасу, згідно ринкових тенденцій.

Метою своєї діяльності вважає максимальне вдосконалення асортиментного портфеля компанії та доведення його до європейського рівня шляхом оптимізації ціни, якості та асортименту продукції ТМ Framex.

Результат, до якого прагне, – зробити комфортними переробку і використання наших систем для клієнтів компанії.

«Креативні люди керують світом. Вони здатні знаходити нові та оптимальні шляхи вирішення поставлених завдань. Вони можуть розглядати проблему під різними кутами, часом побачити її так, як не бачив раніше ніхто. Проте креативність — це не тільки новаторство і творчість, це конструктивний спосіб мислення, який приносить практичну користь в різних видах діяльності. Креативність у бізнесі потрібна для мобільності, швидкості прийняття рішення і новаторства», - впевнена Оксана.

Керівник відділу ПВХ
профільних систем

Прийшов з фармацевтичного ринку, де був успішним керівником більше 10 років. З ТМ Framex – 3 роки За цей час мав можливість працювати на різних посадах та напрямках.
Найбільшим особистим відкриттям в компанії стала здібність до розробки продуктів. Впевненний – для того, щоб вміти управляти продуктом, потрібно «пропускати його через себе» та досконало знати цінності кінцевого споживача. Займається розробкою продуктів для систем Framex 58, Framex 71, Framex 80 та ПВХ розсувних систем.
З дитинства захоплюється психологією.
У вільний від роботи час займається озвучкою різноманітних відео-проектів.
Обожнює подорожі на автомобілі.

Керівник відділу продажів
в напрямку ПВХ

Закінчив  університет за спеціальністю “Товарознавство та  комерційна діяльність”.
З TM Framex – 4 роки.
Професійний шлях в TM Framex почав з посади регіонального менеджера, що дозволило глибше пізнати специфіку діяльності ринку ПВХ профільних систем та виявити пріоритетні запити клієнтів.
Опановує Lean-методологію, що дозволяє оптимізувати процеси у відділі та підвищувати його ефективність.

«Завжди враховую цінності та потреби клієнта, що дозволяє підтримувати стійкі, стабільні відносини, та успішні угоди! Маю чудове хобі - риболовля, якщо ж говорити про спорт, то це однозначно бокс, - неважливо де і за яких обставин - розраховувати потрібно лише на себе!» - говорить Сергій

Так проходить навчання

Previous slide
Next slide

Відгуки учнів

Заява на навчання

Виберіть напрямок, який вас цікавить, і наш фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і
відповість на всі питання, що стосуються Framex

Compare listings

Порівняйте