Захист порога

Надійний захист від подряпин і деформацій
Защита порога Framex

Алюмінієва накладка на поріг

За статистикою 80% людей при ходьбі дивляться вниз – в підлогу, на землю … Земне тяжіння провокує виробників підлогових покриттів на величезну різноманітність пропозицій.

Важливою частиною дверей, що вимагає особливої ​​уваги, є поріг. Необхідність захисту порога обумовлена ​​важкими механічними навантаженнями, яким він піддається. На порозі часто спотикаються, що призводить до подряпин і деформацій.

Поріг повинен бути таким, щоб ви могли спокійно наступити на нього і не турбуватися про зовнішній вигляд самого профілю. Ми розробили алюмінієву опору на порозі балкону, яка закріплена клеєм або гвинтами на профілі з ПВХ. Її можна встановити на нову конструкцію, а також на раніше встановлені і діючі двері.

Підлогові пороги і їх класифікація

Для кріплення накладки на поріг до рами використовуються механічні з’єднання або клей. Матеріал, з якого виготовляються пороги – алюміній. Фарбою, стійкою до стирання і подряпин, поріг фарбується в один із стандартних кольорів RAL. Поріг органічно вписується в сучасний будівельний дизайн, а його якісні характеристики залишаються незмінними десятки років. Підлогові пороги класифікуються за призначенням:

Типи профілів

Cтикоперекриваючі профілі

Призначені для стикування будь-яких гладких поверхонь (керамічна плитка, паркет, ламінат) та інших підлогових покриттів в місцях дверних прорізів та інших видів стиків, в різних поєднаннях один з одним.

Профілі
кути

Призначені для обробки сходів і кутів будь-яких поверхонь.

Стикоперекриваючі профілі з перепадом

Призначені для стикування різнорівневих площин, утворених поєднанням різного виду підлогових покриттів (в основному килимових покриттів з чим-небудь.)

Матеріали довідника

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте