Декоративні міжскляні шпроси

Гармонійне доповнення вікна

Віконні шпроси – це переплетення декоративних планок всередині склопакета. Малюнок переплетення і колір вибирається за смаком замовника. Саме за допомогою шпросів можна підкреслити індивідуальність будинку. Шпроси прекрасно виглядають і роблять вікно візуально масивнішим, ніж воно є насправді.

Варіанти з'єднання шпросів

Проміжні планки скління (шпроси) – це утримуючі планки у вигляді смуг з алюмінію або синтетичного матеріалу, які розташовані всередині подвійного скла. За допомогою з’єднувачів вони утворюють певну просторову фігуру, ідеально виглядають і візуально роблять вікно значно масивнішим.

Шпроси гармонійно доповнюють вікно, при цьому не зменшуючи рівня світла, що потрапляє з вулиці. 

Проте варто знати, що шпроси погіршують теплоізоляційні властивості вікна, оскільки вони є додатковим провідником холоду. Свідчить про це невеликий конденсат, який іноді з’являється на вікнах біля шпросів. В середньому показник теплопровідності збільшується на 10-15%.

Пластикові вікна зі шпросами в наш час користуються великою популярністю, оскільки вони додають індивідуальності вікну, підкреслюючи особливість інтер’єру та екстер’єру.

Декоративні шпроси дозволяють втілити в життя індивідуальні дизайнерські задуми.

Основні серії шпросів

Серія Baviera

Серія Valenzia

Галерея вікон зі шпросами

Матеріали довідника

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте