Теплий монтаж

Що таке «теплий монтаж вікон»

Теплий монтаж вікон – це метод установки, який гарантує високі гідро- і теплоізоляційні властивості шляхом додаткового захисту монтажного шва від негативних впливів.

При установці монтажник використовує не тільки традиційне запінення, а й додаткові ізоляційні матеріали. Вони захищають монтажну піну від температурних коливань, вологи і ультрафіолету, підвищують герметичність шва.

Установка включає всі традиційні етапи: розміщення і вирівнювання віконної конcтрукціі в отворі, кріплення і запінення. Після цього здійснюються спеціалізовані роботи, націлені на ущільнення монтажного шва – тобто, всіх поверхонь на стику віконної конструкції і отвору (стіни).

Специфіка методу і його реалізація

Теплий монтаж пластикових вікон передбачає спеціальні процедури на етапі герметизації монтажного шва. Крім традиційного запінення використовуються і додаткові ізоляційні матеріали. З одного боку вони забезпечують додатковий захист монтажної піни, яка під впливом температурних коливань, вологи і ультрафіолету з часом втрачає свої початкові властивості. З іншого – відразу три шари ізоляції підвищують герметичність шва в цілому.

Використовуються три ізоляційні шари:

Зовнішній шар – Паро- і водонепроникна стрічка або ж ПСУЛ-стрічка . Захищає від опадів, ультрафіолетового випромінювання, дозволяє виходити назовні парі, яка з’явилася, всередині. Стрічки оберігають монтажну піну і допомагають їй тривалий час зберігати свої властивості.

Внутрішній шар – Силікон або утеплювач . Не дозволяє парі і волозі контактувати з піною. Використовується силікон або утеплювач.

Середній шар – Монтажна піна . Заповнює всі пустоти між рамою і прорізом.

Переваги теплого монтажу вікон

Економити на якісному монтажі не варто. Вікна будуть служити безперебійно десятками років, їх обслуговування буде зводитися до кількох нескладних кроків, заради яких не буде потрібно запрошувати фахівців.

Витрати на опалення взимку можуть стати нижче, ніж в попередньому сезоні. Витрати на електрику влітку при використанні кондиціонерів, значно зменшуються.

Матеріали довідника

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте