Панорамні вікна

Архітектурний тренд

Панорамне вікно – скління від підлоги до стелі. У цьому виді скління вікнами заміщається велика частина стіни, або стіна цілком.

Застосування

Переваги

Недоліки

Профільні системи

Рекомендації Framex

Розсувні двері

Поворотно-відкидні.

Спосіб подвійної фіксації стулки, що дозволяє відкрити її повністю або зафіксувати невелику щілину для провітрювання.

Паралельно-зсувні.

Зручний спосіб відкривання при нестачі місця для розпашної рами. Механізм відкривання дозволяє паралельно зрушувати рами одну до одної. Такі конструкції мають хорошу герметичність і теплоізоляцію.

Книжка або гармошка.

Цей механізм набирає популярність в нашій країні. Перевага цієї системи в тому, що конструкцію можна повністю зрушити, об’єднавши, наприклад, вітальню і зимовий сад.

Підйомно-зсувні.

Такі рами дуже теплі і надійні, вони мають гарну герметичність і безшумні при відкриванні. Їх основний недолік – висока вартість монтажу.

Панорамні вікна відрізняються особливістю розпашної конструкції і можуть бути з імпостом або зі штульпом
Вікна з імпостом. Імпост – центральний горизонтальний або вертикальний елемент віконної конструкції. По суті це спеціалізований пластиковий профіль, що має всередині сталеве посилення. Імпост є опорою для стулки, візуально ділить віконний отвір на кілька частин. Його основна функція – стабілізація конструкції. Плюс такої системи в тому, що кожна стулка може відкриватися або відкидатися незалежно від інших.
Вікна зі штульпом. Штульповий механізм для фіксації стулок дозволяє позбутися від імпоста, тобто від «зайвих» вертикальних перегородок, що розділяють віконну раму. Це нагадує двостулкові двері – відкривши обидві стулки, ми отримуємо єдиний отвір. Як правило, одна з стулок може розчинятися і відкриватися для провітрювання, друга – тільки розчинятися.

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте