Декороване скло

Унікальна фактура на будь-який смак

Візерунки на склі можуть з’являтися не тільки від морозу. Елегантні склопакети з декоративним склом нейтрального відтінку – це виразне художнє рішення для інтер’єру або фасаду будівлі.

Декороване листове скло створює часткове розсіювання світла і обмежує наскрізну видимість.

ТОНОВАНЕ СКЛО

Тоноване скло виготовляється шляхом додавання в скломасу барвника. Виготовлене таким чином скло залишається стійким до будь-яких механічних та термічних впливів, має хороші світлопоглинаючі властивості. Ефекту тонованої поверхні можна досягнути шляхом поклейки тонуючої плівки SUN CONTROL. Таке скло не піддається вигорянню на сонці. 

Товщина: 4 мм.

Графіт

Бронза

Дзеркальна Бронза

Дзеркальне Срібло

СКЛО САТИН

Скло сатин – це декоративне скло з матовою поверхнею на одній стороні, яке виробляється методом хімічного травлення. Переваги скла сатин:

Ефекту матової поверхні можна досягнути шляхом нанесення білої матової плівки SOLAR Screen White Opaque. Може використовуватися як всередині будівель, так і зовні. 

Товщина: 4 мм.

Білий

Бронза

Графіт

ВІЗЕРУНКОВЕ СКЛО

Візерункове листове скло має на одній, а іноді на двох поверхнях випуклий рельєфний малюнок, що повторюється, який створює часткове розсіювання світла і обмежує наскрізну видимість. Коефіцієнт світлопропускання безбарвного скла становить 75-80%, а коефіцієнт кольорового візерункового скла залежить від складу скла, виду візерунка, інтенсивності кольору і становить 30-65%. Не рекомендується застосовувати візерункове скло в запилених приміщеннях.

Товщина: 4 мм.

Вулкан

Пунто

Крізет

Дельта

Дельта Бронза

РЕФЛЕКТОРНЕ СКЛО

Рефлекторне скло – це сонцезахисне скло із дзеркальним напиленням. Таке скло обмежує надходження сонячного тепла у приміщення до 67% та покращує мікроклімат будівлі. Застосовується як зовнішнє скло у склопакетах при склінні фасадів будівель для створення дзеркального відбиття.

Товщина: 4 мм.

Графіт

Бронза

Синій

АРМОВАНЕ СКЛО

Армоване скло – це різновид візерунчастого скла, яке відносять до безпечних і вогнестійких видів. Завдяки наявності сітки з металевого дроту із захисним алюмінієвим покриттям, при ударі або пожежі воно розламується, але не розпадається на осколки, тримаючись на арматурі. 

Але армування практично в 2 рази зменшує механічну міцність скла. Армоване скло застосовується в основному на промислових підприємствах і при склінні дверей в під’їздах будинків, балконних отворів і вікон.

Товщина: 6 мм.

Підібрати потрібний варіант скла Вам допоможуть наші фахівці. Використання декорованого скла у сучасних склопакетах не тільки суттєво підвищить комфорт від перебування в оселі, але і ефектно вдосконалить ваш інтер’єр.

Матеріали довідника

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте