Безпека вікон

Framex – надійність, перевірена роками

Надійні вікна в будинку

У питанні безпеки житла вікна грають таку ж важливу роль, як і вхідні двері. Перший, другий і останній поверхи багатоквартирних будинків, приватні будинки, балкони, вікна, під якими проходять газові труби – це зони, доступні для грабіжників. Професійний злодій може за лічені секунди безшумно зламати звичайне пластикове вікно. Цю проблему можна швидко вирішити без застосування складних методів. При наявності відповідних умов більш, ніж третина спроб злому зазнає невдачі вже на стадії спроби. Для цього необхідно приділити увагу фурнітурі.
Клас протизламності – basis

У профілі використовується лише одна грибовидна цапфа. Цей найнижчий клас безпеки слід використовувати тільки там, де неможливий доступ з рівня землі.

Клас протизламності – rc1
Використання чотирьох стійких до злому грибоподібних цапф із захисними защіпками надійно блокує вікно у всіх чотирьох кутах за рахунок багаторазового блокування і витримує високі навантаження.
Клас протизламності – rc2

Найнадійніший клас безпеки – містить не менше 6 протизламних елементів і захистить ваші вікна ще й від таких інструментів як лом, а значить, зведе до мінімуму можливість проникнення у ваше житло або офіс сторонніх осіб.

ПРОТИЗЛАМНІ ЕЛЕМЕНТИ
Замикання вікон, балконних і патіо-дверей за допомогою цапфи забезпечує максимальну безпеку. Грибоподібна цапфа є стійким до злому елементом віконної фурнітури і захищена, якщо стулка вікна або дверей зачинена чи нахилена для вентиляції.
ВІДПОВІДНІ ПЛАНКИ
Цапфа і відповідна планка забезпечують надійне зачинення вікна. Відповідна планка і запірна цапфа з’єднуються так, що злом конструкції стає значно складнішим.
ВИСОКОЯКІСНА ФУРНІТУРА
Фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів і має захисне покриття від корозії. Це гарантує надійність віконної фурнітури і зручне та безпроблемне використання вікна.
МІКРОЛІФТ
Мікроліфт часто використовується на великих важких стулках. Конструктивний механізм виступає в якості запобіжника від поломок, викликаних провисанням стулки. Цей елемент фурнітури частково зменшує навантаження на віконні петлі, дозволяючи правильно розташувати стулку при зачиненні, щоб нижня частина не торкалася рами.
ДИЗАЙН ВИДИМИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Видимі елементи віконної фурнітури призначені для доповнення всієї конструкції вікна. Для цього на петлях встановлюються спеціальні декоративні накладки. Це прикрашає зовнішній вигляд вікна і запобігає потраплянню пилу, а також подовжує термін служби комплектуючих.
РУЧКИ З КЛЮЧЕМ
Застосування ручки із замком є обов’язковою умовою для всіх ступенів захисту вікна від злому до RC2 класу. Захист від висвердлювання встановлюється із зовнішнього боку запору віконної ручки.

Рекомендації

Підбір найбільш оптимального рівня захисту

Для того, щоб підібрати найбільш оптимальний рівень захисту, рекомендуємо скористатися нижче наведеною таблицею. У кожному з 4-х блоків виберіть одну відповідь, найбільш прийнятну для вас, і підрахуйте загальну кількість балів. Відповіді на питання вкажуть на необхідний рівень безпеки.

I. Розміщення будівлі

1. Вулиці з інтенсивним рухом
[10 балів]

2. Вулиці з малоінтенсивним рухом
[20 балів]

3. Віддалене розташування
[30 балів]

II. Видимість об'єкта захисту

1. Добре видимий
[20 балів]

2. Обмежено видимий
[30 балів]

3. Погано видимий
[40 балів]

III. Легкість доступу до об'єкта

1. Легкий доступ
[40 балів]

2. З незначними зусиллями
[30 балів]

3. Зі значними зусиллями
[10 балів]

IV. Час прибуття поліції і охорони після оповіщення

1. Протягом 2 хв.
[10 балів]

2. Протягом 5 хв
[20 балів]

3. Протягом 10 хв.
[30 балів]

Залежно від набраної суми балів, рекомендується використовувати такі класи захисту:

  • до 70 балів – стандартні конструкції
  • 80-110 балів – клас захисту RC1
  • 120-150 балів – клас захисту RC2

Матеріали довідника

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте