Антимоскітна сітка

Надійний бар’єр та окраса екстер’єру
Експерти Framex рекомендують використовувати у конструкціях з профільних систем Framex такі варіанти конструкцій антимоскітних сіток:
Віконна зовнішньорамна
Віконна внутрішньорамна
Дверна
Розсувна
Ролетна

Віконна зовнішньорамна

Антимоскітна віконна сітка з алюмінієвого профілю 10×20 має два види кріплення: стаціонарно на куточках-кишеньках та на петлях, як маленькі двері.

Зовнішня сітка для вікон передбачає встановлення з боку вулиці спеціальних кріплень на профіль, на якому буде знаходитися москітка. При встановленні сітки рекомендується вставляти спочатку верхню, а потім нижню частини в пази для того, щоб уникнути падінь.

Кріплення на петлях зручне в тому випадку, коли зовні вікна або балкона розташована сушарка для білизни.

Таке рішення часто застосовується в будинках і квартирах з металопластиковими вікнами. Ця антимоскітна система проста та має приємну вартість.

Технічні характеристики:
*На замовлення – можливе фарбування профілю в будь-який колір за шкалою RAL.

Віконна внутрішньорамна

Антимоскітна віконна сітка з алюмінієвого профілю 10×30 встановлюється тільки на вікна. Її особливість у тому, що вона кріпиться без свердління віконної рами.

Сталеві гачки щільно затискають сітку у світловому отворі. Вставляється виріб усередину віконного отвору та фіксується зигзагоподібними кронштейнами.

Внутрішньорамні віконні антимоскітні сітки будуть доречними в широких конструкціях, де залишається місце на профілі для невеликого кріплення.

Технічні характеристики:
*На замовлення – можливе фарбування профілю в будь-який колір за шкалою RAL.

Дверна

Антимоскітна дверна сітка з алюмінієвого профілю 17×25 встановлюється на двері та вікна великого розміру.

Ця сітка має потужніший профіль, міцні кутові з’єднувачі, спеціальні петлі. Зазвичай ставиться на балконні двері та двері заднього виходу з будинку. Кріпиться за рахунок петель на одну із сторін отвору.

Протилежна сторона має магніт або засувку, таким чином, закривається. Така конструкція сітки дозволить відчиняти і зачиняти двері чи вікно повністю.

Технічні характеристики:
*На замовлення – можливе фарбування профілю в будь-який колір за шкалою RAL.

Розсувна

Розсувні москітні сітки складаються з алюмінієвої рами, виконаної з профілю 12х31, що рухається по верхніх і нижніх напрямних за допомогою спеціальних роликів, встановлених в нижній частині стулки. Їх характерною особливістю є можливість приймати положення будь-якої зі стулок. Розсувна москітка працює за принципом шафи-купе.

Принцип дії досить простий – москітна сітка від’їжджає по спеціальних напрямних вбік від віконного чи дверного отвору. Завдяки оригінальній конструкції розсувні москітні сітки легко знімаються і так само просто ставляться на місце.

У разі необхідності, стулка ділиться горизонтальними або вертикальними перемичками – імпостами, що дозволяє збільшити жорсткість конструкції. Завдяки відсутності радіусу відчинення, дверні розсувні москітні сітки дозволяють більш раціонально використовувати простір.

Оптимальний вибір для балконних вікон або терас, однак можуть використовуватися і для звичайних вікон. Такий варіант доступний не для всіх конструкцій. Відмінно підходить для розсувних систем Framex S22.

Технічні характеристики:
*На замовлення – можливе фарбування профілю в будь-який колір за шкалою RAL.

Ролетна

Ролетна антимоскітна сітка – це конструкція, яка встановлюється прямо на віконну раму. В ній сітка за допомогою пружинно-інерційного механізму закриває віконний отвір, а у відчиненому положенні скручується в рулон на вал, встановлений усередині короба.

Рух сітки по вертикалі йде по напрямних, а її фіксація в нижньому (зачиненому) стані здійснюється за допомогою автоматичного фіксуючого механізму.

Алюмінієвий короб захищає механізм сітки від впливу зовнішнього середовища. Ущільнювальні щітки в направляючих пазах захищають систему від потрапляння бруду всередину і забезпечує безшумність ходу сітки по напрямних.

Переваги:
Ролетна москітна сітка не вимагає місця для зберігання в зимовий час, залишаючись цілий рік закріпленою на віконній рамі:
Технічні характеристики:
*На замовлення – можливе фарбування профілю в будь-який колір за шкалою RAL.

Кріплення

На кронштейнах
для вікон
На кишенях
для вікон
На петлях
для вікон і дверей
На рейках
для системи Framex S22

Декорування профілю

_____

Профіль антимоскітної сітки фарбується в будь-який колір за RAL палітрою.

Пластикові з’єднувачі підбираються в залежності від того, в який колір потрібно пофарбувати профіль сітки. Сама ж сітка не фарбується, вона завжди залишається сірого кольору.

З часом колір антимоскітної сітки не змінюється, і вона не обсипається.

Правила догляду

Будь-яка система може працювати без збоїв довгий час, якщо забезпечити правильний догляд, в який входить:

Своєчасний демонтаж. Деякі варіанти вимагають своєчасного зняття. Тому, коли комариний період позаду, рекомендується знімати сітки для кращого зберігання.

Мийка. Пил, шкідливі мікроби і частинки бруду осідають у проміжках сітки у період користування. Тому москітка знімається, алюмінієвий каркас протирається губкою або вологою серветкою. Полотно сітки необхідно витерти сухим рушником, після чого провести вологе очищення з допомогою м’якого миючого засобу.

Сушіння. Після чищення необхідно висушити виріб природним шляхом.

Зберігання. Після очищення рекомендується дбайливе зберігання в теплому приміщенні. Знімають виріб до настання морозів, оскільки перепади температури негативно впливають на якість та еластичність полотна. Зберігають у вертикальному положенні.

З настанням весни і до середини осені усі стикаються з надокучливими комахами і тополиним пухом. Ця проблема не так мала, як здається, адже комахи можуть переносити хвороби, викликати алергію, також дратує наявність в приміщенні сторонніх часток і сміття.

Любителям свіжого повітря без москітних сіток не обійтися. Крім цього, антимоскітні сітки захищають свійських тварин від падіння з вікна чи з балкона. Також помічено, що антимоскітні сітки перешкоджають утворенню протягів та зменшують потрапляння у приміщення крапель дощу під час зливи.

Ці фактори роблять антимоскітну сітку незамінною у приміщенні житлового та нежитлового призначення. Будь-яка обрана модель буде корисною незалежно від поверховості та площі будинку. Конструкції стійкі до легкої деформації та розриву. Ефект від застосування ви відчуєте відразу ж після установки нехитрої конструкції.

Надійний бар'єр від комах

Міцне кріплення

Швидкий монтаж

Прикрашає екстер'єр

Легке очищення

Підібрати потрібний варіант Вам допоможуть наші фахівці. Сучасна антимоскітна сітка стане не тільки надійним захистом, але і стильним елементом вашого екстер’єру.

Framex довідник

ваш помічник у виборі

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте