Навісний вентильований фасад

Framex FN 55

Можливості навісного вентильованого фасаду Framex FN 55

Асортимент алюмінієвих систем ТМ Framex пропонує комплекс професійних рішень для виробництва ексклюзивних світлопрозорих конструкцій.
Навісний вентильований фасад Framex FN 55 – це система конструкцій, яку експерти Framex рекомендують встановлювати на несучих стінах будівель.
При цьому використовуються облицювальні матеріали, які кріпляться на каркас (сталевий оцинкований, сталевий нержавіючий або алюмінієвий) до несучого шару стіни або монолітного перекриття. В зазорі між облицюванням та стіною вільно циркулює повітря, яке прибирає конденсат і вологу із конструкцій.

Переваги використання вентильованого фасаду:

Складові системи

  1. Кронштейни
  2. Напрямний профіль
  3. Стартовий кляймер
  4. Рядовий кляймер
  5. Боковий кляймер
  6. Широкоформатний керамограніт
  7. Фасад будівлі
Підсистема НВФ складається з трьох основних елементів:

Монтаж

Навісний вентильований фасад – це унікальна конструкція облицювання будівлі, яка кріпиться до несучої зовнішньої стіни споруди за допомогою кронштейнів, профілів і спеціальних болтів.

Сама конструкція вентильованого фасаду складається з декількох шарів, між якими передбачено невеликий повітряний простір. Він забезпечує повітрообмін і захищає стіни від скупчення вологи.

Спеціалісти Framex пропонують використовувати кронштейни, напрямні профілі та додаткові елементи кріплення з алюмінієвого сплаву марки 6063, тому що алюміній та його сплави відрізняються високими антикорозійними показниками.

До того ж невелика вага, висока міцність та доступна ціна роблять цей матеріал відмінним вибором для організації підсистеми вентильованих фасадів. В результаті – алюмінієва підсистема створює мінімальне навантаження на стіни.

Каркас може витримувати високі навантаження. На основу можна встановлювати і досить важкий облицювальний матеріал, такий як керамограніт та натуральний камінь.

Схема функціонування вентильованого фасаду

Особливості кріплення НВФ в міжповерхових перекриттях

У будівлях, де цегляна або інша стінова кладка є дуже ненадійною основою, або в сталевих конструкціях з великими прольотами, фахівці Framex вважають доцільним використовувати систему міжповерхового кріплення підконструкцій, призначену для мінімізації кількості точкових кріплень між фасадом і конструкцією будівлі.

Безперечною перевагою цієї системи є збільшений проліт кронштейного вузла завдяки підвищеній жорсткості профілю і міцності кронштейнів, які зазвичай кріпляться тільки до залізобетонних перекриттів.

Система міжповерхового кріплення складається з алюмінієвих несучих кронштейнів та вертикальних алюмінієвих профілів з закритою формою перерізу. Кронштейни мають подвійну стінку фіксації до перекриття і напрямного профілю, а також товщину основи – не менше 4 мм, що відповідає підвищеним вимогам до несучої здатності, зумовлених широко рознесеним розташуванням кронштейнів, переважно в багатоповерхових будівлях.

Профілі, що використовуються в даній підсистемі, характеризуються насамперед високою жорсткістю. Закрита форма перерізу профілю запобігає скручуванню або вигину. У міжповерховій системі облицювання зазвичай кріпиться безпосередньо до несучого профілю за допомогою заклепок, шурупів або клейової системи.

У вас виникли додаткові питання?

Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом
і відповість на всі питання, що стосуються Framex.

Compare listings

Порівняйте